LOĎ PRO KAŽDÉHO NA DOVOLENOU U NÁS I K MOŘI

Nabízíme k prodeji i k pronájmu bezúdržbovou velmi kvalitní pevnou a odolnou loď H450 GLIDER české výroby s kajutou i s otevřeným kokpitem pro každého na hezkou dovolenou na našich řekách i jezerech. Loď lze použít i na dovolenou k moři do Chorvatska.

Loď s vozíkem a motorem 5HP váží zhruuba 380 kg a  je snadno přepravitelná na vozíku za jakýmkoliv osobním automobilem, který má závěsné zařízení – „kouli“ (přepravní vozík lze dodat nebo zapůjčit k lodi nebo s lodí jako komplet).

Lod´může být osazena přívěsným motorem od 5 HP do 50 HP. V případě instalace motoru 5HP není třeba průkaz VMP a není nutné registrovat loď na příslušné státní plavební správě a může jí řídit každá osoba starší 18. let. V případě instalace silnějšího motoru je třeba loď zaregistrovat na příslušné státní plavební správě a k řízení je třeba mít průkaz VMP (vůdce malého plavidla – „řidičák“ na malou loď).

Motory do výkonu 5HP lze též k lodi zapůjčit nebo prodat. Loď lze na přání dovybavit různými doplňky, například nerezovými madly, čalouněním sedaček a lůžka v kajutě, sluneční skládací stříškou „bimini top“, držáky na nápoje, osvětlením LED lampičkami a pod.

V případě instalace silnějších motorů lze loď vybavit kormidelním pultem s volantem a pákou ovládání řazení a plynu motoru včetně startovací baterie.

Technické parametry lodě H450 GLIDER :

Délka = 4,5m, šířka = 1,62m, min.ponor = 0,24m, max.ponor = 0,31m, max.zatížení lodě = 550kg, max.počet osob = 4 dospělé osoby, spaní v kajutě = 2 dospělé osoby, hmotnost lodě bez motoru = 249kg, rychlost lodě s motorem 5HP je 10-12 km/h, rychlost lodě s motorem 50HP je cca 70 km/h, konstrukční kategorie =C

Loď je celá vyrobená z velmi odolného, bezúdržbového a nárazuvzdorného probarveného termoplastu tloušťky 8mm a je odolný i proti nárazům dna na kameny.

Video H450 GLIDER – 5HP

Komentáře nejsou povoleny.